Půjčky bez registru ihned

Nebankovní půjčky

SMS půjčka

Co je to sms půjčka? Sms půjčka nebo také Finská půjčka je v podstatě služba, pomocí které si žadatel může vypůjčit menší finanční částku, a to vše pouhým odesláním textové zprávy ze svého mobilního telefonu. Obvykle se jedná jen o několik málo tisíc, které si uživatelé této služby chtějí půjčit. Důvod je prozaický. Ve většině případů se totiž jedná o velice známý, ale o to více nepříjemný důvod, nedostatek finančních prostředků ke konci měsíce. Ano, sms půjčka je nejvíce využívanou službou před výplatou.

Odkud pochází SMS půjčka

Jak již bylo zmíněno výše, sms půjčka, nebo-li Finská půjčka pochází právě ze severu, tedy Finska. Půjčení peněz realizované přes sms zprávu je v této zemi, ale i ve Švédsku, velice oblíbené. Tento poměrně nový druh a způsob půjčky používají převážně právě mladí lidé, a to ve věku 20 až 30 let. Často si tak dopomáhají k chybějícímu zůstatku těsně před další výplatou. Proto není divu, že finanční instituce evidují největší zájem o sms půjčky právě těsně před koncem měsíce.

SMS půjčka a internet

Sms půjčku si nemusíte aktivovat pouze pomocí mobilního telefonu. V dnešní době lze využít i stále více rozšířeného a populárního kanálu zvaného internet. A co je výhodou této možnosti? Výhodou takovéto půjčky není nic jiného, než-li že nemusíte dokazovat příjmy, vše bude probíhat z pohodlí a tepla Vašeho domova a to bez ručitele.

Nicméně, i zde existuje určitá nepříjemná stránka věci. Nevýhodou této půjčky je vedle výše půjčené částky také věková hranice žadatele o půjčku (věřitele). Koneckonců, od věkové hranice se odvozuje totiž takzvaná maximální půjčená finanční částka.

Postup při sjednání SMS půjčky

Postup, kterým si je možné sjednat sms půjčku je opravdu jednoduchý. Ukážeme si to na modelové situaci běžného občana této republiky. Student vysoké školy Petr potřebuje menší finanční částku proto, aby v posledních dnech měsíce byl schopen pokrýt určité náklady spojené s jeho životem. Proto se rozhodne pro sms půjčku. Za pomoci svého mobilního telefonu zadá do sms zprávy celé své jméno, adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a nezapomene také na číslo svého bankovního účtu. Sms zprávu poté zašle na číslo finanční instituce, která sms půjčky poskytuje.

Důležité je ale také vědět, že finanční instituce Vám nepůjčí vyšší částku okamžitě, ale pouze částku nižší. Většinou se jedná o částku maximálně kolem 1 000 Kč. V podstatě se celý tento proces rovná určitému testu, díky kterému si o Vás finanční instituce vytváří určitý obrázek, spojený s Vaší bonitou. Pochopitelně, že další sms půjčky jsou a mohou být vyšší, samozřejmě za předpokladu, že první půjčka byla splacena řádně v daném termínu.

Nevýhody sms půjček

Sms půjčky mají hned několik nepříjemných nevýhod. U půjček tohoto typu počítejte vždy s opravdu vysokým úrokem (poplatek za poskytnutí půjčky). Dále, výše samotných půjček jsou limitovány (1 000 – 15 000 Kč). A nakonec se připravte na velice krátký splátkový termín.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Půjčky bez registru
snadná a rychlá online žádost o nebankovní půjčku.

Práce z domova
finanční přilepšení bez půjčky do rodinného rozpočtu.

Půjčky ihned
rychlá půjčka v hotovosti do 24 hodin.

Brigády pro studenty
letní i zimní brigády pro studenty v ČR i zahraničí.

Životopis vzor
vzory životopisů ke stažení - strukturovaný životopis.

Půjčky, úvěry, hypotéky
jak získat půjčku od bydlení po mobilní telefon.

Aukce online
tipy jak nakupovat a prodávat přes aukce na eBay i Aukro.

Domácí práce
tipy jak si přivydělat doma při ztrátě zaměstnání.

Kočárky
jak správně koupit dětský kočárek pro vaše miminko.

Půjčka Online
potřebuje půjčit - solidní nebankovní půjčka, sjednání online.

Půjčky pro nezaměstnané
možnosti získání online finančních prostředků bez doložení příjmů.